• Dzień Kropki

• 15 września już od kilku lat obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki czyli święto kreatywności. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale i dzieci i nauczyciele...to był udany radosny dzień. :)

• Narodowe czytanie

• W tym roku również uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu czyli ogólnopolskiej akcji czytelniczej jakim jest Narodowe Czytanie. W tym roku czytaliśmy fragmenty dzieło klasyki literatury polskiej, którym jest powieść Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”, dzieło polskiego pozytywizmu.

Razem w uczniami oraz nauczycielami właczylismy się w to wydarzenie wraz z Miejską Biblioteką w naszym mieście.

• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023_2024

• 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.

Z nowymi siłami, wypoczęci, pełni energii i zapału uczniowie stawili się wraz z rodzicami w sali gimnastycznej. Wszystkich seredecnie powitała Pani Dyrektor oraz dzieci, które pod kierunkiem Pani Magdaleny Bursztyńskiej oraz Pani Beatay Sobczak-Kwiecińskiej przedstawiły program artystyczny.

Życzymy WAM wysokich wyników w nauce, rozwijania swoich zainteresowań i zdolności, a także pozytywnego codziennego nastawienia do szkolnych obowiązków.